رایگان ثبت نام کنید ، 35000 تومان اعتبار بگیرید!!! خرید اشتراک ویژه

آموزش نصب اندروید استادیو نسخه 2022.1.1.21 ویندوز

Android Studio محیط توسعه یکپارچه رسمی (IDE) برای سیستم عامل اندروید گوگل است که به طور خاص برای توسعه برنامه اندروید طراحی شده است. برای دانلود در پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است. این یک ابزار قدرتمند مملو از ویژگی ها و ابزارهایی است که به شما در توسعه، اشکال زدایی و آزمایش برنامه های Android خود کمک می کند. نصب اندروید استودیو یک فرآیند ساده است که به حداقل مهارت های فنی نیاز دارد.

برای نصب اندروید استودیو ابتدا باید بسته نصب کننده را از وب سایت اندروید دانلود کنید. پس از دانلود، می توانید نصب کننده را راه اندازی کنید و دستورالعمل های روی صفحه را برای تکمیل نصب دنبال کنید. شما باید با شرایط و ضوابط اندروید استودیو موافقت کنید و سپس از شما خواسته می شود اجزایی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید. پس از انتخاب کامپوننت ها، نصاب بقیه موارد را بر عهده خواهد گرفت.

پس از نصب موفقیت آمیز اندروید استودیو، می توانید اولین پروژه اندروید خود را بسازید و شروع به نوشتن کد کنید. شما می توانید از Android Studio برای اشکال زدایی کد خود، آزمایش آن در چندین دستگاه، استقرار آن در فروشگاه Google Play و نظارت بر عملکرد آن استفاده کنید. Android Studio همچنین آموزش‌ها، الگوها و نکات مفیدی را ارائه می‌کند تا به شما در شروع توسعه برنامه‌های Android خود کمک کند. با اندروید استودیو، می‌توانید برنامه‌های قوی و باکیفیت اندرویدی را ایجاد کنید که برای دنیا آماده هستند.

 

برای مشاهده  در آپارات کلیک کنید : لینک آپارات 

برای دانلود مستقیم کلیک کنید.

 

دانلود باکس
درباره این مطلب نظر دهید !
error: