رایگان ثبت نام کنید ، 35000 تومان اعتبار بگیرید!!! خرید اشتراک ویژه

دانلود کتاب مرجع هوش مصنوعی اثر راسل و نورویگ

دانلود کتاب مرجع هوش مصنوعی اثر راسل و نورویگ

در این مطلب کتاب انگلیسی هوش مصنوعی را برای دانلود قرار دادیم . این کتاب مرجع اصلی هوش مصنوعی می باشد و شما هم اکنون می توانید کاملا رایگان و با لینک مستقیم از وب سایت حمید وب اپ  دانلود نمایید . این کتاب دارای ۱۱۱۱ صفحه می باشد و نوشته Stuart Russell and Peter Norvig است ، امیدواریم از این مطلب لذت ببرید در ادامه هم توضیحات بیشتری درباره کتاب نوشته شده است که می توانید مطالعه کنید .

کتاب هوش مصنوعی راسل و نورویگ مرجع اصلی درس هوش مصنوعی : در رشته های نرم افزار می باشد که در ایران این کتاب بارها ترجمه شده است. اما در این بخش از سایت آغازه کتاب Artificial Intelligence: A Modern Approach را نوشته راسل می باشد به زبان اصلی و انگلیسی ویرایش دوم را برای شما آماده کرده ایم. کتاب هوش مصنوعی نوشته  Stuart Russell and Peter Norvig یکی بهترین رفرنس در دانشگاه های خارج کشور نیز به شمار می اید.

 

مقدمه کتاب هوش مصنوعی راسل و نورویگ

هوش مصنوعی (AI)، حوزه‌ای گسترده و کتاب پیش رو کتاب بزرگی است. در این کتاب سعی شده نگاهی کامل به حوزه‌های مختلف هوش مصنوعی انداخته شود. برخی از این حوزه‌های عبارتند از: منطق، احتمال، ریاضیات پیوسته، ادراک، استدلال، یادگیری و اقدام. اما زیر عنوان این کتاب یعنی «رهیافتی نوین» به چه معناست؟ تلاش ما این بوده که در هر موضوعی، آخرین و نوین‌ترین رویکردها را توضیح دهیم و خیلی به سراغ پیش‌زمینه‌ی تاریخی نرویم. تم اصلی در کتاب هوش مصنوعی راسل و نورویگ، بررسی «عامل هوشمند» است. هوش مصنوعی در واقع مطالعه‌ی این عوامل هوشمند است که با دریافت اطلاعات از پیرامون، تصمیم‌گیری می‌کنند. عامل هوشمند در واقع با استفاده از یک تابع، هر شرایطی را به یک اقدام خاص نگاشت می‌کند. هدف در کتاب هوش مصنوعی رهیافتی نوین، بررسی و نمایش این توابع است.

 

 

دانلود باکس
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

error: